Datum objave: 29.10.2018.

PRODAJNI SAVJETNIK/PRODAJNA SAVJETNICA

Hrvatski Zavod za Zapošljavanje
Mjesto rada: Zadar Rok prijave: 12.11.2018.

Stručna sprema: Srednja škola 3 godine
Vrsta zaposlenja: Na neodređeno Radno iskustvo: Nije potrebno Radno vrijeme: Puno radno vrijeme Uključen smještaj: Nema smještaja Naknada za prijevoz: U cijelosti Informatička znanja: Potrebno poznavanje osnova informatike Ostale informacije: Opis poslova: Primanje kupaca i prezentacija robe, provođenje prodajnog razgovora uz prodajno savjetovanje, davanje rješenja kupcu, izrada ponuda na upite uz sastavljanje kalkulacija i obračuna, briga o izgledu, ispravnosti i urednosti robe, briga o dekoracijama, isticanju cijena i deklaracija i ostali poslovi po potrebi u salonu.
Uvjeti: završena srednja škola - prodavač, informatička znanja - MS Office, poželjno iskustvo u prodaji
Pisanu molbu i životopis poslati na adresu: Slavonsk

Poslodavac:
PRIMA COMMERCE d.o.o.
Kontakt:
Zamolba: Slavonska cesta 6, 43000 Bjelovar;Email: andelka-kad@prima-commerce.hr