Datum objave: 22.01.2020.

VODITELJ SMJENE/PREDRADNIK (M/Ž)

Hrvatski Zavod za Zapošljavanje
Mjesto rada: Zadar Rok prijave: 29.02.2020.

Stručna sprema: Srednja škola 4 godine
Vrsta zaposlenja: Na neodređeno Radno iskustvo: 24 mj Radno vrijeme: Puno radno vrijeme Uključen smještaj: Nema smještaja Naknada za prijevoz: U cijelosti Informatička znanja: Potrebno poznavanje osnova informatike Vozačka dozvola: B Ostale informacije: Uvjeti: poželjno iskustvo u preradi ribe
Probni rok od 6 mjeseci
Opis poslova: organizacija i nadzor pogonskog poslovanja unutar svoje smjene, odgovornost za organizaciju rada smjene, rukovođenje radnicima i kvalitetom rada, odgovornost za sredstva rada i opremu, a samim time i sigurnost radnika, odgovornost za zalihu robe, urednost i čistoću pogona, aktivan rad s kolegama na izvršavanju dnevnih poslova, izvještavanje uprave

Poslodavac:
TAJER d.o.o.
Kontakt:
Telefon: 023 221499;Email: tajer@tajer.hr
Link na oglas:
futuro